logo

Компанія «Сімейний Маєток», створена в 2006 році, основний напрямок діяльності якої - продаж, оренда, лізинг та сервіс міні-кранів, кранів, що само-монтуються для малоповерхового будівництва, кранів для роботи в міському будівництві та баштових кранів для висотного будівництва провідних світових виробників - Arcomet /Бельгія/, Liebherr /Німеччина/, Potain /Франція/, Terex Comedil /Італія/, Terex Demag  /Німеччина/, Raimondi /Італія/|.

Компанія пропонує широкий спектр послуг, котрі охоплюють всі можливі варіанти співпраці в даній галузі:

- продаж та лізинг кранів від виробників з світовим іменем;

- оренда кранів на найкращих умовах на ринку України;

- сервіс 24х7 доступний у всіх регіонах України;

Оренда кранів - один з пріорітетних напрямів діяльності Компанії "Сімейний Маєток". Оренда крана - це оптимальне рішення, яке дозволяє використовувати для відповідного об'єму робіт відразу декілька різнопланових кранів з різними показниками продуктивності. Тим самим підвищується продуктивність робіт, їх швидкість і якість.

Компанія забезпечує доставку кранів на об'єкт за допомогою власного автопарку машин, здійснює монтаж та демонтаж орендованого обладнання, надає цілодобове сервісне обслуговування висококваліфікованими операторами техніки з великим досвідом роботи. В кожному конкретному випадку працівники нашої компанії враховують вимоги Замовника, намагаються знайти вірне і раціональне рішення поставленої задачі. Ми приймаємо замовлення цілодобово, готові до обговорення будь-яких варіантів співпраці. Послуги з оренди кранів в нашій компанії - це якість і надійність техніки найкращих виробників світу, застосовані з максимальною для Вас ефективністю.

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ КРАНІВ

Сконцентруйтесь на Вашому основному бізнесі

Для більшості будівельних компаній закупівля і технічне обслуговування кранів не є основним видом діяльності, так як потребує великих витрат. Для Компанії "Сімейний маєток" діяльність з продажу та оренди вантажопідіймальної техніки та обладнання є основною та пріорітетною. Ми допоможемо Вам сконцентруватись на тому, що найважливіше для Вашого бізнесу і самостійно забезпечимо Вас необхідною технікою і обладнанням. Це допоможе зосередитись на розвитку можливостей Вашого бізнесу, пошуку нових рішень, котрі розвивають Ваш основний бізнес.

Рентабельність

Недоцільно і економічно невигідно купувати техніку, що має невисокий коефіцієнт використання, наприклад, при сезонному характері робіт. Використовуючи  механізми оренди, компанії ділять затрати на оренду і технічне обслуговування між собою, що суттєво скорочує витрати кожної з них.

Гнучкість і свобода

Оренда техніки дозволить Вам змінювати, розширяти або скорочувати парк обладнання, в залежності від конкретного будівельного проекту і розпочати будівництво тоді, коли Вам це потрібно.

Прозорість і контроль

Завдяки оренді, у Вас завжди чітка картина витрат на кожен кран, задіяний у будівельному проекті. Оскільки прихованих витрат немає, Вам буде легко скласти бюджет і контролювати поточні витрати.